МАТЕРІАЛИ І ДОГЛЯД
ДОГЛЯД ЗА ВИРОБОМ
На бірці виробу завжди вказано який тип шкіри використано. Вироби зі шкіри рослинного дублення, а особливо анілінові шкіри, потребують особливого догляду. тому до них додається друкована інструкція. Щодо шкір хромового дублення, то основні рекомендації:
-не витирати вологими серветками (вони поступово знищують покриття);
- чистити спеціальними засобами для чистки шкіри;
- не сушити під прямим сонячним світлом чи біля приладів обігріву;
-після чистки та висихання підживити шкіру спеціальними засобами (креми, воски і т ін).
Прошу пам'ятати:
- у спеку будь-які шкіри, а особливо яскраві, будуть пускати колір;
- на сонці шкіра вигоряє.
ШКІРИ РОСЛИННОГО ДУБЛЕННЯ
Такі шкіри не містять синтетичних елеметів у покритті тому вбирають вологу і масла. Щоб запобігти появі плям від води рекомендується обробляти шкіру водостійкими засобами. З часом та використанням ці шкіри темніють, стають більш еластичними. Шкіра може мати "недоліки": розтяжки, укуси жучків та ін, які не впливають на якості шкіри і додають їй текстури та історії. Шкіри мають пористу поверхню, тому на ній частіше накопичується бруд. Зазвичай він стає частиною патини, але якщо він турбує вас, то ви можете очиститишкіру спеціальними засобами.
Догляд:
1. Очищення ( Fiebing's Saddle soap, Fiebing's Leather balm) - наносити малими коловими рухами. Очищає, пом'якшує, полірує шкіру.
2. Живлення та захист від вологи. Для гладких підійде наприклад Fiebing's Carnauba creame - довговічне воскове покриття, стійкість до води та плям. Після нанесення треба дочекатись повного висихання і відполірувати.
Усі засоби трохи затемнюють шкіру і пом'якшують. Одразу після нанесення шкіра може виглядати плямистою або нерівномірного забарвлення, але через 30 хв засіб вбереться повністю. Слід зазначити, що неможливо зробити виріб на 100 % водовідштовхувальним.
АНІЛІНОВІ ШКІРИ
Це найкращі за якістю шкіри, сировиною для яких часто є Full grain шкіра, яка має природні сліди, включаючи пори. зморшки, незначні шрами. Недоліки анілінової шкіри: на ній легко залишаються сліди, вона легко вбирає рідини, темніє з часом. Однак при регулярному догляді, навіть з деякими слідами експлуатації, вироби з таких шкір послужать дуже довго і набудуть багатшого вигляду.
Загальний догляд вимагає лише періодичного протирання чистою сухою тканиною. Ніколи не використовуйте сідельне мило, олії, агресивні миючі засоби. Галантерею слід обов'язково очистити і кондиціонувати в кінці сезону, дати висохнути і зберігати у пильнику.
Кожен очисний засіб слід перевірити у малопомітному місці.
Догляд:
1. Чистка. Видалити пил. Втирати засіб швидими малими рухами щіткою з кінського волосся. Протерти серветкою з мікрофібри.
2. Кондиціонування. Рівномірно протерти поверхню зволоженою засобом серветкою з мікрофібри.
3. Захист. Розпилити спец засіб або нанести малими коловими рухами зволоженою тканиною.
Рекомендуються засоби спеціальних лінійок для анілінових шкір, наприклад Colourlock.
Оплата
Оплата на рахунок або карту ФОП
Portmone